PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11717}

Szyfry wojny

Windtalkers
7,0 30 461
ocen
7,0 10 1 30461
4,3 3
oceny krytyków
Szyfry wojny
powrót do forum filmu Szyfry wojny

Nie pamiętam kiedy ostatnio na ekranie oglądałem Nicolasa Cage od jakiegoś czasu gra w takich filmaach na które nie zawsze chce sie
poświęcać a rola aktora to tylko zagrać i skasować nie zależnośc i mało ma coś wspólnego sztuką aktorską .Chociaż nawet jak grał
bardziej abitniejszym kinie to też jakos go nie lubiałem Szyfry wojny to sprawnie zrelizowane kino wojenne jeżeli chodzi o sceny
batalistyczne to jest na czymś oko zawieśić .Gorzej jest jak opada kurz tu brakuje pomysłu na tym polu gdzie trzeba grać pokazać
koszmarem wojny trochę wieje wiatrem nudów Może tu można pochwalić że w tym filmie nie ma robienia zołnierzy super bohaterów
ale może to przez to że film jak trafił do kin to kina nie nawiedzały superbohaterowie Film opowiada o udziale idnian w II wojnie
światowej ale też dla mnie to jakoś nie wybrzmiewa jak powinno po mojemu a opise mają ważną a nawet najważniejszą rolę w tej wojnie.6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones