PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11717}

Szyfry wojny

Windtalkers
7,0 30 479
ocen
7,0 10 1 30479
4,3 3
oceny krytyków
Szyfry wojny
powrót do forum filmu Szyfry wojny

Najbardziej denerwowało mnie, że przy każdej scenie, kiedy podczas walki rozmawiają dwie osoby nagle wszystkie strzały cichną, zupełnie jakby Japończycy przestawali strzelać bo Cage musi porozmawiać albo dlaczego schowani w okopach azjaci broniący swojej pozycji wybiegają z okopów i walczą na otwartym terenie?

Niestety muszę stwierdzić, że John Woo się nie popisał Już dawno nie widziałem tak sztampowego, pompatycznego i przepełnionego niedopatrzeniami filmu wojennego.

ocenił(a) film na 5
verigut

muszę się zgodzić, uwielbiam filmy wojenne i te 7.2 w ocenach na filmwebie myślałem że jakoś zobowiązuje...

historia bardzo prostolinijna i przewidywalna, niektóre efekty baaaardzo kiepskie ( manekiny w wybuchającym jeepie ) o czym wspominał już poprzednik, oprócz muzyki na prawdę ciężko tu się doszukiwać czegoś co nas porwie w tym filmie. ja łudziłem się, iż Pani Pielęgniarka
( bodajże ) dostanie więcej minut gdyż na prawdę swoją urodą rozjaśniała ekran :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones