PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11717}

Szyfry wojny

Windtalkers
7,0 30 479
ocen
7,0 10 1 30479
4,3 3
oceny krytyków
Szyfry wojny
powrót do forum filmu Szyfry wojny

Wyspy Salomona są w Afryce a nie w Japonii kto to wogule wymyśli żeby dać Żółtków do Afryki przecież w 1942 były walki w Stalingradzie i w Ampush army, a tu zrobili Wietnam w 2 wojnie światowej . Kto ich uczył Histrorii tych Amerykańców .

Prezydent_2

Mam nadzieję.że ten wpis to jakiś ponury żart.Bo jeśli nie,to myślę ,że nie powinieneś wypowiadać się na tematy historyczne gdziekolwiek.Geograficzne też nie.

Prezydent_2

dora gra w sumie daje 7,grafika trochę słaba.

ocenił(a) film na 7
Prezydent_2

Amerykanie często lubią przesadzać, ale tym razem nie masz racji. Nie wiem jakiej geografii z kolei uczono Ciebie, ale z pewnością Wyspy Salomona mają bliżej do Japonii niż do Afryki, bo leżą niedaleko Australii i Nowej Gwinei. I akurat wyspy te były pod okupacją japońską w czasie trwania II wojny światowej, a wykurzyły ich stamtąd wojska amerykańskie.

Nifredil87

taaa,jeszcze powiedz że w kolaboracji z Wikingami..

schfyo

Ma racje

schfyo

O co ci chodzi , mówi prawdę

Prezydent_2

Średnio śmieszna ta prowokacja.

Prezydent_2

Wyspy Salomona (Solomon Islands) – państwo wyspiarskie w południowo-wschodniej Oceanii, na wschód od Nowej Gwinei.
wroc do podstawowki

ocenił(a) film na 8
Prezydent_2

Widzę kolega oczytany i bardzo wykształcony.....Faktycznie przed wejściem na filmweb powinien być jakiś test na IQ. Wtedy takie hybrydy o ilorazie inteligencji krzesła(gdzie punktów IQ wystarcza tylko na oddychanie) nie mieli by wstępu.

ocenił(a) film na 8
Prezydent_2

hahahaha. co za debil!!!! :D i jak taki w ogóle idiota żyć potrafi :D no wyje z gościa :D szacun za "wiedzę " :))

ocenił(a) film na 10
Prezydent_2

Wyspy Salomona w Afryce... taa trzeba się znać trochę na historii, inaczej cie wyśmieją jak wyżej. Też ich popieram. Może jeszcze napiszesz, że Japończycy to Amerykanie.^^

Prezydent_2

co za dałn...

użytkownik usunięty
Prezydent_2

Tak to jest, jak dziecko uczy się historii i geografii z gier komputerowych, zamiast z podręczników szkolnych. I dziwić się, że w Polsce tylu imbecyli i analfabetów. Tekst o walkach w Stalingradzie też z d*py wzięty.

ocenił(a) film na 8
Prezydent_2

Niesamowite! Dokładnie to samo pomyślałem jak oglądałem ten film blisko 10 lat temu!!!
Byłem pewien, że twórcy filmu przenieśli się w czasie o jakieś 7 lat i bezowocnie starali się wzorować na kolejnej części gry, której pierwsza część wyszła dopiero rok po powstaniu filmu.
Dziwne nie? Ale wierzę, że tak było!

Prezydent_2

Mózg masz w dupie a nie w głowie. I poucz się geografii cepie

yetikd

Mówię do prezydenta 2

Prezydent_2

Chyba ten sam koleś co ciebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones